Můj první (vlastní) Mystery KAL

Chcete se zapojit do pletení úplně nového a ještě nevyzkoušeného projektu? Můžete! Každý týden v sobotu až do konce měsíce uveřejním část postupu šátku, který by měl být zajímavý hlavně svou barevností. Vzory budou vytvářeny střídáním dvou přízí – základní barvy a kontrastní, nejlépe hodně barevné příze s dlouhými přechody (např. Jawoll Magic Dégradé – Lang, Delight – Drops a spousta dalších „ponožkovek“ i jiných přízí tloušťky z kategorie  „fingering“  (návin cca 400m na 100g). Pruhy se posléze začnou vlnit a vytářet tak obraz podobný tomu, co vidíme na výstupu z elektroencefalografu při měření mozkové aktivity.

Plán je, sama jsem zvědavá, jaký bude výsledek.

Jak jsem na tento právě se rodící model přišla?

Nahodila jsem Dream stripes. Po pár řadách jsem zjistila, že podle návodu se mi nedělá dobře. Trochu jsem změnila postup.

101_0369

A hned mě napadlo, jak by se dal šátek úplně změnit. Takže paralelně jsem nahodila další šátek, začátek vypadá jako dream stripes, ale není to on.

101_0362

I název už mám. EEG Alpha Waves. To proto, že (možná) bude trochu vypadat jako elektroencefalogram, ale hlavně, jeho pletení vás zcela jistě naladí na alfa hladinu :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *