spolek1

Další brněnský pletací a háčkovací sraz

Máme za sebou listopadový sraz pletařek z Brna i širšího okolí. Tentokrát již podruhé v kavárně Spolek na Orlí. Těší mě, že z původního komorního jádra z prvního srazu, který se konal v brněnské kavárně Práh ve Vaňkovce, čítajícího šest účastnic (a ani jedna z nás nebyla přímo z Brna) se naše komunita rozrostla, rozvětvila a propletla s dalšími skupinkami, takže se nás schází na více méně pravidelných sobotních schůzkách ve zhruba měsíčních intervalech přes třicet (počítám všechny, kdo aspoň jednou byl).

Jednou za měsíc  v sobotních dopoledních i odpoledních hodinách mají milovnice klubíček, jehlic a háčků možnost odpoutat se od běžných starostí a sejít se s podobně postiženými, poklábosit u kafíčka a nějaké té dobrůtky, pochlubit se svými výrobky a pochválit díla svých kolegyní, něco se přiučit a hlavně při tom všem nerušeně plést a háčkovat.

Díky iniciatvě jedné ze zakládajících účastnic máme i placky s vlastním logem a prezenční listinu účastnic 1. srazu (vpravdě historický dokument! ).

Upomínka na 1. a 2. brněnský pletací a háčkovací sraz
Upomínka na 1. a 2. brněnský pletací a háčkovací sraz

Díky, Andreo!

Díky, Andreo!

 

Myslím, že už můžu napsat, že se tato setkání stala tradicí. Takový malý příspěvek k dobrému pocitu ze života. Tak ať nám to dlouho vydrží!

P.S.: Když už jsem narazila na tu prezenční listinu, zkusila jsem udělat jednu elektronickou pro vnitřní účely skupiny – kdo se chce připojit, nechť napíše kontaktní údaje na sebe podle uvážení (pro případ, kdy něco při domluveném setkání „neklapne“ a je potřeba někoho urgentně kontaktovat). Odkaz najdou všichni, kdo jsou ve skupině na FB Háčkování pletení Brno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *