O mně

Jmenuji se Milena, narozena ve znamení ryb, kdyby to někoho zajímalo, a pár let se již různým ručním pracem věnuji. Moje profese je od módy a výtvarničení dost vzdálená a tvoří k mému koníčku protipól, někdy užitečný, někdy omezující. Po škole jsem se rozhodovala, jestli se dát na cestu umění, nebo vědy, vyhrála tehdy věda. Ale čím jsem starší, tím více mě to táhne k umění (sem počítám i literaturu a vlastní literární pokusy), ale nejvíc ze svého volného času věnuji právě háčkování a pletení – v úvodu se dozvíte proč :-).

Nakonec bych zde ráda prezentovala některé své autorské návrhy a poskytla k nim i návody pro ty z vás, které nebaví vymýšlet, ale chtějí tvořit, nejlépe nové a nevyzkoušené. (Samozřejmě, že já si každý svůj návrh nejdříve vyzkouším sama a v průběhu práce ještě dotvářím, upravuji… zmiňovala jsem se už, že nejlepší nápady mám právě při pletení a háčkování? :-)

     Příjemné prohlížení a počtení na mých stránkách

přeje  Milena Matejovičová

P.S. Některé moje výrobky a projekty najdete také zde:

www.fler.cz/fairytale

www.ravelry.com/projects/MiVacz

Koho bych chtěla oslovit?

Zcela určitě bych byla ráda, kdyby si cestu na můj web našly dlouholeté a šikovné pletařky a motivovaly mě svými podněty a připomínkami.

Dál se chci snažit udělat ze svého webu užitečnou pomůcku pro všechny začínající pletařky a třeba i někoho, kdo váhá, pro pletení a háčkování nadchnout.

Více zde: http://milena-matejovicova.webnode.cz/o-nas/

1 komentář u „O mně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *